Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo pacjentów jest naszym priorytetem. Dlatego w gabinecie medycyny estetycznej Borczyk zatrudnieni są doświadczeni lekarze, którzy dzięki swojej wiedzy wykonują zabiegi w sposób bezpieczny dla pacjentów.

Przed wykonaniem każdej procedury przeprowadzany jest dokładny wywiad z lekarzem. Na podstawie wiadomości i historii przebytych chorób lekarz ocenia, czy dany zabieg może być wykonany. Pacjent jest dokładnie informowany jak przebiegać będzie zabieg, jakie są wskazania i przeciwwskazania oraz jak będzie przebiegał proces gojenia tkanek. Cała procedura ma na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa i uniknięcie ryzyka komplikacji. Dodatkowo poinformowanie pacjenta o wszelkich możliwych do wystąpienia reakcjach skórnych po zabiegach niejednokrotnie pozwala zaoszczędzić pacjentowi niepotrzebnego stresu.

Korzystamy ze znanych i sprawdzonych preparatów wiodących marek, dzięki czemu pacjent może być pewny doskonałych efektów leczenia. Większość stosowanych narzędzi jest jednorazowego użytku, natomiast te wielokrotnego użytku są dokładnie czyszczone i sterylizowane w specjalnie przystosowanej sterylizacji mieszczącej się w naszym budynku.

Serdecznie zapraszamy na konsultację z lekarzem, który dobierze zabiegi odpowiednie dla Państwa, które pozwolą Państwu odzyskać piękny i młody wygląd!