Nieinwazyjny lifting Pelleve

Pellevé to najnowsza metoda nieinwazyjnego napinania skóry, stosowana w celu wygładzenia zmarszczek, poprawy jakości i jędrności skóry. Dzięki Pellevé w naturalny sposób przywracamy naszym pacjentom młody wygląd i pewność siebie.

Michał Adamczyk_8692

JAK DZIAŁA PELLEVÉ?

Urządzenie w precyzyjny sposób dostarcza energii tkance skórnej dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii fal radiowych. Energia emitowana z głowicy Pellevé ogrzewa i delikatnie modyfikuje tkanki miękkie, podczas gdy system chłodzenia niweluje dyskomfort zapewniając bezbolesne przeprowadzenie zabiegu.

EFEKTY ZABIEGU

W efekcie działania fal radiowych dochodzi do kurczenia się, napinania oraz odbudowy włókien kolagenowych bez uszkadzania naskórka. W rezultacie widać wyraźną poprawę jakości i wyglądu skóry w bardzo krótkim czasie. Efekty leczenia widoczne są już po pierwszym zabiegu i utrzymują się nawet do 2 lat. Pełny efekt liftingu ujawnia się stopniowo w okresie 3 do 6 miesięcy w miarę napinania się skóry i formowania nowych włókien kolagenu. Ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie dla każdego pacjenta po ocenie stanu skóry przez lekarza medycyny estetycznej. Pozwala to uzyskać pożądany rezultat, zgodny z wymaganiami pacjenta.

DLA KOGO PELLEVÉ?

Metoda Pellevé stosowana jest m.in. do leczenia obwisłego podbródka, zmarszczek wokół ust i pomiędzy brwiami, zmarszczek na czole, „kurzych łapek”, nadmiaru skóry na górnej powiece, fałdów nosowo-wargowych. Dodatkowo Pellevé może być wykorzystywany do wzmocnienia zbyt luźnej lub obwisłej skóry pokrywającej inne części ciała, takie jak brzuch czy nogi.

BEZPIECZEŃSTWO I SKUTECZNOŚĆ

Metoda Pellevé nie wymaga wykonywania rozległych zabiegów chirurgicznych, ani stosowania znieczulenia. Zapewnia widoczne i trwałe efekty poprawy jakości skóry u wszystkich pacjentów.