Regeneris – odmładzanie i terapia łysienia

REGENERIS to zabieg odmładzający, w którym wykorzystywany jest specjalny preparat sporządzony na miejscu w gabinecie z krwi własnej pacjenta. Preparat złożony jest z osocza bogatopłytkowego, które zawiera komórki i czynniki wzrostu w naturalny sposób pobudzające skórę do regeneracji i rewitalizacji. Biostymulacja skóry sprawia, że staje się ona gładsza, bardziej nawilżona, elastyczna i ujędrniona. Dzięki temu wygląda ona młodziej. Uzyskanie preparatu z krwi pacjenta sprawia, że jest on w 100% biokompatybilny i bezpieczny. Może być stosowany u osób uczulonych na inne preparaty odmładzające.

Zastosowanie osocza bogatopłytkowego:

  • pobudza regenerację komórek
  • stymuluje tworzenie nowych naczyń krwionośnych
  • aktywuje komórki macierzyste
  • pobudza wytwarzanie kolagenu

To wszystko sprawia, że skóra w naturalny sposób odmładza się a fałdy i zmarszczki zanikają.

 

W medycynie estetycznej Regeneris używany jest do odmładzania: policzków, fałd nosowo-wargowych, okolic oczu, ust, podbródka, czoła, szyi, karku, dekoltu i dłoni. Poza tym preparat sprawdza się doskonale w terapii blizn potrądzikowych oraz łysienia.

Osocze bogatopłytkowe wykorzystywane jest w medycynie estetycznej od 2003 roku. Poza tym osocze znajduje szerokie zastosowanie w chirurgii i ortopedii, ze względu na jego właściwości przyspieszające gojenie ran i stymulujące regenerację tkanek (m.in. kości).